Plastové, hliníkové, dřevohliníkové a dřevěné dveře

Vchodové dveře jsou bránou do každého domova, a tudíž i jedním z nejdůležitějších prvků domu. Spojují funkci estetickou, termoizolační, zvukoizolační a bezpečnostní.

V našem sortimentu najdete kompletní řadu různých variant dveří, které se liší materiálem i užitnými vlastnostmi. Můžete si vybrat mezi dveřmi plastovými, hliníkovými a dřevěnými v různých odstínech. Důležitým prvkem sortimentu jsou bezpečnostní dveře. Podle nároku na prostorové uspořádání lze volit také skládací nebo posuvné dveře. Doplněním nabídky jsou dále plastové balkonové a terasové dveře. Záleží jen na vás, co od dveři ve specifickém prostředí vašeho bydlení očekáváte právě vy – zorientovat se v sortimentu a zvolit ty nejvhodnější dveře podle vašich individuálních představ vám rádi poradí a pomohou naši zkušení zaměstnanci. Samozřejmou součástí našich služeb je dodávka dveří vybavených kvalitními profilovými systémy, pečlivé zpracování a odborně provedená montáž v Brně a okolí. Dále garantujeme záruční a pozáruční servis, který je podložen maximální funkčností a životností. Vaše spokojenost je naše nejlepší reklama.

Pro lepší předběžnou orientaci předkládáme základní informace o každém typu dveří:

Plastové dveře

Plastové dveře jsou velmi častou volbou při nákupu nejen vchodových, ale také balkonových či terasových dveří. Jejich výhodou je nižší cena ve srovnání s ostatními typy dveří při zachování výborných tepelně-izolačních vlastností, odolnost vůči vlhkosti, dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu. Nevýhodou může být skutečnost, že jsou o něco těžší ve srovnání např. se dřevem. Mezi nabízenými produkty naleznete plastové vchodové, balkonové, i terasové dveře.

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře z přírodních materiálů, dřeva borového, smrkového, dubového, modřínového a meranti se vyznačují přirozenou krásou, díky níž ozdobí interiér i exteriér vašeho domova. Dřevo je kvalitní, léty prověřený, nadčasový a stále moderní materiál. Má skvělé skvělé izolační vlastnosti a odolá různým klimatickým podmínkám při užití v exteriéru. Nevýhodou může být vyšší cena. Není třeba obávat se citlivosti dřeva vůči povětrnostním vlivům, neboť tento aspekt je vyřešen kombinací vsazených izolačních kazet, obsahujících termoizolační pěnu. Přírodní kouzlo dřeva je možné podtrhnout dodatečnou povrchovou úpravou. Speciální laky a potěry ochrání dřevo proti vlhkosti, slunci, plísní i vodě a podpoří přirozený vzhled dřeva.

Hliníkové dveře

Hliník je odolný materiál a hliníkové dveře jsou k dispozici v široké škále stylů, dekoru a povrchových úprav, od venkovského charakteru po velkoměstský. Díky práškovému nátěru na dodaných dveřích nejenže nepotřebují další ošetření, ale tento lak vám nabízí možnost vybrat si ze širokého spektra barev. Dokáže vytvořit dojem dřevěných a kovových povrchů, dokonce i mramoru a žuly. Energetická účinnost hliníkových dveří je ideální i pro pasivní dům. Hliník je navíc plně recyklovatelný a tudíž ekologický materiál. Hliníkové dveře jsou pevné a téměř nerozbitné, čímž zvyšují zabezpečení domu proti vloupání. Další výhodou je vysoká dlouhodobá odolnost vůči povětrnostním vlivům, stálobarevnost, odolnost proti korozi a snadná údržba.

Bezpečnostní dveře

Dveře jsou velmi důležitým stavebním prvkem, který nás chrání od vnějšího prostředí, zajišťuje nám soukromí a pocit bezpečí. Správnou funkčnost dveří ovlivňuje řada faktorů. Tím nejdůležitějším je kvalita použitých profilů. Bezpečnostní dveře z profilů Inoutic/Deceuninck, které vám nabízíme v našem sortimentu, se řadí mezi špičku. Všechny z nabízených dveří mají zvýšenou odolnost proti vloupání.

Posuvné a skládací dveře

Sklopně posuvné dveře jsou řešením pro situace, kdy dispozice prostoru nedovolují otevírání běžných dveří. Tím šetří místo a usnadňují komfortní pohyb osob, a to jak v interiéru, tak u dveří vedoucích na terasy, do zimních zahrad a na balkóny. Jedná se o posuvné dveře různých velikostí ze dřeva, plastu, hliníku či dřevohliníku s možností zvukotěsného zasklení. Jejich manipulace je natolik snadná, že ji zvládnou i malé děti, avšak zvenčí jsou dostatečně zabezpečeny proti vniknutí. Systémy výborně těsní, umožňují spárové větrání s ochranou proti větru a dešti. Varianty s podlahovými prahy jsou řešením do bezbariérového bydlení.

Jsme vždy našim zákazníkům k dispozici s příslušnou radou. Snažíme dělat vše, co je v našich silách, abychom naplnili jejich očekávání.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Vaše dotazy rádi zodpovíme co nejpřesněji. 

Vchodové dveře

Vchodové dveře Vchodové dveře Vchodové dveře Vchodové dveře Vchodové dveře Vchodové dveře Vchodové dveře Vchodové dveře

Okna, dveře

Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře Okna, dveře

Máte dotaz? Napište nám, rádi vám odpovíme.