Plastové, hliníkové, dřevohliníkové a dřevěné dveře

Vchodové dveře jsou bránou do každého domova, a tudíž i jedním z nejdůležitějších prvků domu. Spojují funkci estetickou, termoizolační, zvukoizolační a bezpečnostní.

V našem sortimentu najdete kompletní řadu různých variant dveří, které se liší materiálem i užitnými vlastnostmi. Můžete si vybrat mezi dveřmi plastovými, hliníkovými a dřevěnými v různých odstínech. Důležitým prvkem sortimentu jsou bezpečnostní dveře. Podle nároku na prostorové uspořádání lze volit také skládací nebo posuvné dveře. Doplněním nabídky jsou dále plastové balkonové a terasové dveře. Záleží jen na vás, co od dveři ve specifickém prostředí vašeho bydlení očekáváte právě vy – zorientovat se v sortimentu a zvolit ty nejvhodnější dveře podle vašich individuálních představ vám rádi poradí a pomohou naši zkušení zaměstnanci. Samozřejmou součástí našich služeb je dodávka dveří vybavených kvalitními profilovými systémy, pečlivé zpracování a odborně provedená montáž v Brně a okolí. Dále garantujeme záruční a pozáruční servis, který je podložen maximální funkčností a životností. Vaše spokojenost je naše nejlepší reklama.

Plastové dveře

Plastové dveře jsou velmi častou volbou při nákupu nejen vchodových, ale také balkonových či terasových dveří. Jejich výhodou je nižší cena ve srovnání s ostatními typy dveří při zachování výborných tepelně-izolačních vlastností, odolnost vůči vlhkosti, dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu. Nevýhodou může být skutečnost, že jsou o něco těžší ve srovnání např. se dřevem. Mezi nabízenými produkty naleznete plastové vchodové, balkonové i terasové dveře.

Více

Plastové dveře

Hliníkové dveře

Hliníkové dveře

Hliník je odolný materiál a hliníkové dveře jsou k dispozici v široké škále stylů, dekoru a povrchových úprav, od venkovského charakteru po velkoměstský. Díky práškovému nátěru na dodaných dveřích nejenže nepotřebují další ošetření, ale tento lak vám nabízí možnost vybrat si ze širokého spektra barev. Dokáže vytvořit dojem dřevěných a kovových povrchů, dokonce i mramoru a žuly. Energetická účinnost hliníkových dveří je ideální i pro pasivní dům. Hliník je navíc plně recyklovatelný a tudíž ekologický materiál. Jsou pevné a téměř nerozbitné, čímž zvyšují zabezpečení domu proti vloupání.

Více

Dřevěné dveře

Dřevěné dveře z přírodních materiálů, dřeva borového, smrkového, dubového, modřínového a meranti se vyznačují přirozenou krásou, díky níž ozdobí interiér i exteriér vašeho domova. Dřevo má skvělé skvělé izolační vlastnosti a odolá různým klimatickým podmínkám při užití v exteriéru. Nevýhodou může být vyšší cena. Není třeba obávat se citlivosti dřeva vůči povětrnostním vlivům, neboť tento aspekt je vyřešen kombinací vsazených izolačních kazet, obsahujících termoizolační pěnu. Přírodní kouzlo dřeva je možné podtrhnout dodatečnou povrchovou úpravou. Speciální potěry ochrání dřevo a podpoří přirozený vzhled.

Více

Dřevěné dveře

Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Dveře jsou velmi důležitým stavebním prvkem, který nás chrání od vnějšího prostředí, zajišťuje nám soukromí a pocit bezpečí. Správnou funkčnost dveří ovlivňuje řada faktorů. Tím nejdůležitějším je kvalita použitých profilů. Bezpečnostní dveře z profilů Inoutic/Deceuninck, které vám nabízíme v našem sortimentu, se řadí mezi špičku. Všechny z nabízených dveří mají zvýšenou odolnost proti vloupání.

Více

Posuvné a skládací dveře

Sklopně posuvné dveře jsou řešením pro situace, kdy dispozice prostoru nedovolují otevírání běžných dveří. Tím šetří místo a usnadňují komfortní pohyb osob, a to jak v interiéru, tak u dveří vedoucích na terasy, do zimních zahrad a na balkóny. Jedná se o posuvné dveře různých velikostí ze dřeva, plastu, hliníku či dřevohliníku s možností zvukotěsného zasklení. Jejich manipulace je natolik snadná, že ji zvládnou i malé děti, avšak zvenčí jsou dostatečně zabezpečeny proti vniknutí. Systémy výborně těsní, umožňují spárové větrání s ochranou proti větru a dešti. Varianty s podlahovými prahy jsou řešením do bezbariérového bydlení.

Více

Posuvné dveře

Interiérové dveře

Interiérové dveře

Dřevěné interiérové dveře slouží k oddělení a propojení různých místností v interiéru domů, bytů nebo kanceláří. Liší se podle materiálu, povrchové úpravy, designu, rozměrů a způsobu otevírání. Věříme, že dokážeme splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Více

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.