Terasy TWINSON

Terasa je místo, které propojuje dům se zahradou. Je to možnost, jak si užít čerstvého vzduchu v maximálním pohodlí. Je libo kávu, snídani, či rovnou oběd venku? Terasa toto umožňuje, a proto už jsou dnes domy bez terasy spíše výjimkou.

Terasa z dřevoplastu má mnoho výhod

Provádíme montáž kvalitních teras Twinson, které skládáme z kvalitních WPC terasových prken. Jsou snadné na údržbu, jednoduše se čistí a poměr cena – výkon je velmi dobrý, proto se také těší takové oblibě u našich zákazníků.

Dřevoplastové terasy navozují dojem dřevěných teras, avšak s tím rozdílem, že jejich cena je mnohem nižší. I tak je však dřevoplastová terasa velmi vkusná a příjemná na pohled.

Terasa Twinson se hodí také jako podlaha zimní zahrady a bude dobře ladit s jejími prosklenými stěnami. Díky zimní zahradě si můžete svůj kousek přírody užívat i v chladných dnech z pohodlí domova, a hlavně v teple.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Provedeme pokládku terasy

Terasu Twinson u nás jak zakoupíte, tak i zajistíme její dobře provedenou pokládku. I sebelepší materiál vhodný pro terasu totiž může být zcela nefunkční, pokud není jeho montáž provedena odborně. S pokládkou terasových prken máme zkušenosti, proto se na nás můžete beze strachu obrátit.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.