Hliníkové dveře - belgický profilový systém Aliplast

Naše firma dodává hliníkové dveře z belgického profilového systému Aliplast.

Hliník je odolný a moderní materiál. Díky svým jedinečným vlastnostem je tento materiál vhodný zejména pro okna a dveře.

Aliplast hliníkové systémy Belgie se stal jedním z hlavních výrobců hliníkových systémů pro okna, dveře, zimní zahrady a posuvné systémy. Inovace produktů, design a technické dovednosti jsou pro tohoto výrobce typické.

Každý dům má svůj osobitý vzhled. Tento specifický charakter můžete zdůraznit výběrem správného typu dveří. Venkovské nebo moderní? Jsme schopni vám nabídnout mnoho různých stylů hliníkových dveří. To dělá váš domov domovem.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Široká škála povrchových úprav

Hliníkové dveře jsou k dispozici v široké škále povrchových úprav. Ty zajišťují perfektní shodu s jakýmkoliv typem dekoru, který už na fasádě existuje. Dveře jsou dodávány s povrchovou úpravou práškovým nátěrem, a proto nepotřebují další zásah. Práškový lak přichází s širokým spektrem barev. Proto máte možnost vytvořit vzhled podle vašich požadavků. Zahrnuje také možnost vytvořit dojem dřevěných a kovových povrchů, dokonce i mramoru a žuly. Je snadné zvolit si odstín nebo barvu podle potřeb. Je také možné použít venku jinou barvu, než uvnitř.

Hliníkové dveře odolají i extrémním podmínkám

Vzhledem k práškovému lakování jsou hliníkové dveře odolné vůči dlouholetým extrémním podmínkám počasí. Nevyblednou na slunci, jsou odolné proti korozi a nebudou mít praskliny ani deformace. Velmi snadno se udržují. Už není potřeba natírat a lakovat okna a dveře. Ušetří se tím čas i peníze.

Snadná údržba

Doporučujeme však pečlivě se o ně starat. Tímto způsobem zůstávají ve špičkovém stavu. Hliník má nízkou potřebu údržby, není ale bezúdržbový. Jednou ročně promažte všechny pohyblivé části kování olejem, zkontrolujte těsnění, umyjte prach z profilů, zkontrolujte dotažení šroubů a vrutů. Hliníkové povrchy se nesmí čistit nasucho, vzniká statická elektřina. Používá se hadřík namočený v běžném prostředku na mytí.

Ideální dveře pro pasivní dům

Investice do energetické účinnosti hliníkových dveří během výstavby či renovace šetří energii a tím snižují provozní náklady. Ve fázi rozhodování je třeba posoudit izolační hodnotu. Hodnota U je zvláště důležitá pro okna a dveře. Čím nižší hodnota U, tím lepší jsou hodnoty izolace dveří. Chcete vědět, který systém nejlépe vyhovuje vašim energeticky úsporným požadavkům? Naši odborníci najdou optimální kombinace skla a hliníkových profilů pro váš domov.

Zloděje odradí

Pocit útulnosti, tepla a bezpečí z vašeho domova je nenahraditelný. Chcete-li tento dojem ještě zesílit, zvolte si další ochranu proti vloupání. Každé hliníkové dveře mají základní zabezpečení a hliník je velmi silný a téměř nerozbitný materiál. Přesto existují další možnosti pro zvýšení bezpečnosti, a to dodatečné zabezpečení. Standardní prvky je možné doplnit závorou. Kromě standardních dveřních zámků není problém namontovat vícebodový zámek. Nezvaná návštěva by musela vynaložit mnohem větší úsilí na to, aby dveře násilím otevřela.

Chci bezpečné dveře

Surovina k výrobě hliníku se nazývá bauxit. Bauxitová ruda se vyskytuje hlavně v tropických a subtropických oblastech. Po těžbě a rafinování může být následně válcována, odlévána nebo vytlačována do jakýchkoliv forem, od architektonických staveb až po letadla, automobily a obaly.

Hliník je plně recyklovatelný. Lze jej proto zcela znovu použít bez jakéhokoliv ohrožení kvality. Proces lze trvale opakovat. Hliník je opravdovým ekologickým materiálem, který může být dostupný i pro další generace trvale a neomezeně.

Hliníkové dveře Brno

Působíme po celé ČR. Sídlo firmy a prodejna se nachází v Brně Medlánkách. Máte dotaz? Napište nám, rádi vám odpovíme.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.