Nabídka

Naše nabídka dodávek a služeb je bohatá. Pokud jste si vybrali z našeho menu co nabízíme jsme rádi, že jsme obsáhli Vaši poptávku, pokud tomu tak není specializujeme se i na mimořádné dodávky a služby.

Dodávka a montáž kompletní stínicí techniky, pokládka parapetů, výměna izolačních skel, pozáruční servis oken, které nebyli dodávkou naší společností a nejsou pro nás systémové. nadstandardní montážní a zednické práce, vymalování interiérů, úklid mokrou cestou po montáži či zednických prací, komisní prodej nového i použitého zboží, další služby dle individuální domluvy.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Pokud si od nás objednáte stavbu na klíč (např. zimní zahrada spjatá s domem) garantujeme Vám veškeré stavební práce na klíč i s řemesly jako je: Topení (podlahový šnek, konvektory) a jejich rozvody s řídícího kotle, rozvod elektriky, klempířské práce, pokládka dlažby, sádrokartonové příčky atd.

Z přípravných a dokončovacích služeb pro stavby zajišťujeme tzv. stavební povolení, nebo ohlášení včetně projektové dokumentace a vizualizace např. ZIMNÍ ZAHRADY k vašemu domu či sídla firmy. Díky této službě si docela uvědomíte budoucí vzhled stavby a nemusíte mít obavy z případného porušení vzhledu. Tyto služby jsou zejména vhodné pro ty klienty, kteří opravdu chtějí mít zakázku na klíč od OC a nemají čas na výše uvedené návaznosti a případné problémy s tím spojené. OC garantuje kvalitu, návaznost a nízkou cenu v porovnání s konkurencí.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.