Posuvné dveře HS portál

Posuvné dveře není nutné otevírat do prostoru místnosti. Snižují se tak požadavky na velikost prostoru, kvůli kterým musíte u standartních dveří přizpůsobit uspořádání nábytku v místnosti. Právě tyto požadavky vám pak znesnadňují každodenní činnosti. Se sklopně posuvnými systémy Patio můžete tyto problémy vypustit z hlavy.

Jedná se o posuvná okna a posuvné dveře různých velikostí ze dřeva, plastu, hliníku či dřevohliníku, které můžete velmi snadno a komfortně sklopit a odsunout na stranu, díky čemuž už nebudete muset zasahovat do vnitřního uspořádání místnosti.

Nabízíme dva systémy sklopně posuvného kování. K dispozici máte standartní provedení či provedení s nuceným přítlakem.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Posuvné dveře HST (zdvižně posuvné do 300 kg)

Nabízíme posuvné dveře HST, hovorově nazývané šoupací dveře, které lze otevírat:

  • Do stavebního pouzdra
  • Na stěnu

Jedná se o systém posuvného kování, které je určeno zejména pro dveře ze dřeva nebo dřevohliníku. Manipulace s těmi dveřmi se tak stává velmi snadnou záležitostí, kterou zvládnou i malé děti. Hlavní výhodou je, že těsnicí prvky jsou ovládány prostřednictvím pohybu kliky, tudíž dveře výborně těsní.

S unikátní technikou Patio Life je s nadzdviháváním těžkých křídel konec. Pohybem kliky můžete jednoduše nadzdvihnout pouze těsnění.

Posuvné dveře Patio Life – spárové větrání bez vedlejších efektů

Skryté spárové větrání je ideálním řešením, které můžete vytvořit otočením kliky o 180 stupňů, neboť právě v této poloze dojde k zasunutí těsnění na vodorovně hraně křídla. Při této poloze je tedy možné větrat, aniž by docházelo k narušení uzavření výplně, či proniknutí například deště.

Posuvné dveře Patio Life – bezbariérové bydlení

S těmito dveřmi se již nemusíte bát, že zakopnete. Podlahové prahy s sebou nesou riziko zakopnutí a upadnutí zejména pak u malých dětí či starších osob. Pro vozíčkáře a osoby se sníženou schopností pohybu jsou pak prahy jen těžko překonatelnou bariérou. Plastový práh s velkým tepelným odporem však přináší komfortní řešení pro bezbariérové bydlení.

Chci bezbariérové bydlení

Posuvné dveře Patio Life – vysoká odolnost proti vloupání

Díky těmto dveřím můžete mít zabezpečenou vrchní i spodní vodorovnou hranu křídla. Uzavření těchto hran je ovladatelné klikou. K vaší bezpečnosti přispívají také závěrové bezpečnostní čepy, které zlodějům znesnadní vypáčení křídla.

Posuvné dveře - www.rakus.cz   Posuvné dveře - www.rakus.cz   Posuvné okno - www.rakus.cz

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.