Zimní zahrady na klíč

Celoroční zimní zahrady

Hledáte způsob, jak vylepšit své stávající bydlení? Vybudováním zimní zahrady si zajistíte nejen zvětšení vašeho obytného prostoru, ale příjemné a komfortní místo určené k relaxaci během celého roku. Zároveň docílíte také lepší tepelné izolace vašeho domu.

Náplní naší práce je dodávka zimních zahrad vyhotovených přímo na klíč. Zajišťujeme všechny potřebné práce související s vybudováním zimní zahrady.

Zimní zahrada na klíč

Před začátkem každé realizace je potřeba vědět, co od zahrady očekáváte a k jakým účelům má sloužit. Právě od toho se odvíjí, jakou má mít konstrukci, kam má být orientována, jaké zvolit vytápění a mnoho dalších aspektů, které následně ovlivňují její vlastnosti.

Zimní zahrada může být využívána různými způsoby. Pokud ji chcete využívat k pěstování exotických druhů rostlin, musí v ní být zajištěno dostatečné teplo, světlo a konstrukce musí být přizpůsobena vysoké vlhkosti. Toužíte-li však po prostoru, který se stane skvělým místem pro setkávání s rodinou a přáteli během chladných dní, hraje důležitou roli kvalitní tepelná izolace, která zajistí příjemné klima v každém ročním období.

Přednosti a výhody zimních zahrad Oknocentrum

Světlo a prostor

Zimní zahrady umožňují bezprostřední kontakt s přírodou díky velkým proskleným plochám.

Větrání

Zimní zahrady Vám díky nepřebernému množství otevíracích a větracích prvků (okna, dveře, ventilační mřížky, střešní okna) zpříjemní posezení i v horkých a dusných dnech.

Dokonalá ochrana před nepřízní počasí

Ze zahrady obklopující náš dům se můžeme ve skutečnosti těšit jenom několik měsíců v roce. Zimní zahrada zaručuje Vám i Vaší rodině dokonalý komfort v jakékoli roční době.

Ochrana přírody

Zimní zahrady dokonale zapadají do přírody, aniž by narušovaly její přirozenou krásu.

Jednoduchá údržba

Zimní zahrada stačí jednou za čas umýt vodou se saponátem a je jako nová - naprosto skvělé!

Tepelná izolace

Zimní zahrada absorbuje světlo slunečních paprsků, což zejména v zimních měsících přispívá k ohřívání domu a tím spoří značné množství tepelné energie. Nízký koeficient prostupu tepla zamezuje únikům tepla a srážení vodních par na profilech z PVC.

Zde si můžete vybrat typ dodávky střešních systémů:

 • přístřešky
 • zastřešení zádveří
 • střešní světlíky
 • zastřešení teras, balkónů
 • zastřešení bazénů
 • skleníky pro pěstování rostlin
 • obytné prostory pro celoroční využití

I tohle zvládnou zimní zahrady...

Namáhání konstrukce za dobu předpokládané životnosti 25 let:

 • 450 dnů se sněhovou pokrývkou
 • 138 dnů s větrem více než 100km/h
 • 15300 mm dešťových srážek
 • 57 dnů s krupobitím
 • 9125 dnů s teplotami mezi -20st. v zimě a +35 st. C v létě

Tyto zajímavé informace a parametry se Vám budou jistě hodit jak při rozhodování o možné výstavbě tak i dodavateli této stavby na klíč. Naše firma se zabývá atypickými dodávkami zimních zahrad, posuvných dveří a oken již 10 let. Tyto zkušenosti dokážeme zohlednit a pro Vás zúročit v nadstandardní bydlení, zvýšení hodnoty nemovitosti, ale hlavně do spousty příjemně stráveného času v tomto prostoru „bez hranic“.

Současně pro Vás zajišťujeme stavebně přípravné a dokončovací práce zimních zahrad, které jsou nezbytně nutné pro vybudování konstrukce na míru a také pro jednodušší návaznosti několika řemesel na tomto projektu. Pokud jste rozhodnutí či neustále uvažujete jak tuto stavbu vybudovat, umístit, rozčlenit, odvětrat, vytápět, izolovat, zapravit, vhodnost materiálu…atd., obraťte se na našeho technika. Po osobní návštěvě u Vás nebo v našich vzorkovnách navrhneme optimální variantu na kterou od nás dostanete projektovou-vizualizaci (vhodné i pro ohlášení jednoduché stavby OSÚ) a cenovou nabídku a to vše ZDARMA.

Těšíme se na Vaši návštěvu, Váš kompletní dodavatel zimní zahrad na klíč.

Vzorník barev naleznete zde.

Zimní zahrady

Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady Zimní zahrady

Máte dotaz? Napište nám, rádi vám odpovíme.