Zasklení balkonů a lodžií - zimní zahrada na balkóně

Pod zimní zahradou si většina lidí představí obrovské otevřené a prosklené prostory s posezením a záplavou zelených rostlin a spoustou světla. Zdálo by se, že něco takového je pro obyvatele panelových bytů nedosažitelné. Skutečnost je ale úplně jiná. Pokud jste milovníkem pěstování rostlin a k tomu žijete v bytě s balkónem nebo lodžií, máte obrovské štěstí. Zasklený balkón vám totiž může posloužit jako perfektní zimní zahrada, která vám poskytne zázemí například pro zimování rostlin, ale i trávení pohodových chvilek určených k odpočinku a relaxaci.

Prostor pro zimování rostlin, odpočinek a relaxaci

Zimní zahrada na balkóně nabízí rostlinám právě dostatek světla a zároveň příznivé klima. Teploty zde neklesají tolik jako venku a tak toto místo může perfektně posloužit k prodloužení letnění pokojových rostlin, ale i k zazimování chladnomilných druhů. Můžete zde dokonce pěstovat i exotické rostliny jako jsou různé citrusovníky. A zároveň je takovýto prostor příjemnou oázou zeleně i pro nás. V současné době jsou zimní zahrady jednoznačně moderním trendem, který značně vylepší váš byt, ten jednoduše propojí s trochou přírody za vaším oknem.

Mám zájem o zasklenou lodžii

Bílé zasklení lodžie Tišnov

Bílé zasklení lodžie Tišnov

Flexibilní větrání

Náš moderní systém zasklení balkónů a lodžií umožňuje snadné posunutí či otevření jednotlivých oken a otevření prostoru, kde si rostliny mohou užívat čerstvého vzduchu. Za chladného počasí zase naopak celý prostor uzavřete a všechny květiny jsou tak dobře chráněny. Díky zasklenému balkonu si můžete užívat zeleně i celou zimu. V případě že hrozí extrémní mrazy, stačí pouze pootevřít okno či balkonové dveře bytu a rostlinky tak ochránit před velmi nízkými teplotami. Za slunečních dnů se zasklený balkon rychle ohřeje sám. Takže v tuto chvíli můžete naopak vytápět i byt teplým vzduchem z balkonu.

Nezávazná poptávka

Pokud je to i váš sen, neváhejte se na nás obrátit a my vám navrhneme řešení zasklení právě toho vašeho balkonu nebo lodžie. A vy už si budete jen užívat příjemných chvil v zelené oáze klidu.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.