Dřevěná okna

Dřevěná eurookna pomáhají vytvářet pocit tepla rodinného krbu, příjemné domácí pohody a vypovídají o přívětivosti majitele domu. Eurookna vyrobena z ekologicky čistých materiálů ekologicky nezávadnými technologiemi vyhoví jak náročnému žadateli nejvyšších užitných vlastností, tak i tomu, kdo hledá vynikající vlastnosti výrobku za dobrou cenu. Námi nabízená eurookna jsou vyráběna ve čtyřech profilech, navzájem se lišící šířkou profilu a možností zasklení. Tyto hodnoty u eurookna regulují tepelně izolační vlastnosti.

Domy s dřevěnými okny nejen vypadají krásně, ale také dřevo je skvělým izolačním materiálem, který Vám pomůže snížit náklady na vytápění domu.

Mám zájem o dřevěné okna

Výhody oken eurookna

Prodáváme dřevěná eurookna, což jsou okna vyrobena šetrně a ekologicky. Výhodami jsou příznivá cena a výborné izolační vlastnosti. Jsou vhodná pro jakýkoliv typ domu.

Kastlová okna

Dále u nás naleznete takzvaná kastlová okna, což je také druh oken vyrobených ze dřeva, která připomínají svým vzhledem okna starých domků. A tepelné vlastnosti použitého materiálu jsou na té nejvyšší úrovni.

Bezstarostná služba

Zakoupené výrobky Vám dovezeme a následně provedeme jejich kompletní montáž a popřípadě demontáž oken původních. Postaráme se také o odpad, který při našich pracích vznikne, a to tím nejšetrnějším způsobem. Naši odborníci Vám pomohou a poradí s jakýmikoliv dotazy. Ke každému klientovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu tu nejvyšší péči.

Kromě dřevěných oken nabízíme také okna plastová, hliníková okna nebo dřevohliníková okna.

Vzorník dřevěných oken

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.