Balkónové dveře z profilů Inoutic/Deceuninck | Oknocentrum Rakus

Balkónové dveře vkusně doplní architektonický profil Vašeho domova a stanou se jeho ozdobou, v neposlední řadě také přivedou přirozené denní světlo do místnosti. Balkónové dveře poskytnou pohodlný výhled ze soukromí Vašeho bytu ven, do okolí či jen na Váš pozemek. Uvidíte tak snadno výsledky Vaší práce na zahradě, nebo zkontrolujete bezpečnost dětí při hře na dvoře. Pokud máte u domu terasu, můžete pozorovat noční oblohu, či společně grilovat a přitom sledovat činnosti v interiéru domu.

Provedení

Balkónové dveře nabízíme z okenních profilů do sestavy s okny nebo jako samostatné balkónové dveře, například na terasu nebo balkón. Dveře nabízíme se spodním plastovým profilem nebo hliníkovým prahem 20mm. Na přání zákazníka dodáváme kování otvíravé a sklopné s nízkým prahem. Zajistíme bezpečné otvírání Vašich dveří pro Vás i Vaše děti.

Dveře mají standardně vnitřní kliku a vnější alu madélko, průvanovou zarážku a pojistku chybné obsluhy. Vyberte si barvu a dekor stejnou, jako mají Vaše okna a tím sladíte celkový dojem z domu i jednotlivých místností. Záleží jen na Vašem vkusu a okolním zařízení, abyste docílili jednotného designu a stylu vybavení.

Námi nabízené dveře jsou zpracovány z kvalitních profilových systémů a odborně smontované, můžete si tak být jistí, že získáte maximálně funkční dveře s dlouhou životností, které budou Vám i Vašim blízkým sloužit dlouhá léta.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Příslušenství pro balkonové dveře

K balkonovým dveřím si také můžete dokoupit příslušenství, jako je moderní celostínící žaluzie ovládaná řetízkem nebo síť proti hmyzu. K přednostem našich balkónových dveří patří snadná údržba a dlouhá životnost všech komponentů.

V případně nejasnosti se obraťte na náš ochotný personál, který se Vám bude věnovat a zodpoví Vám všechny dotazy. Na základě Vašich požadavků Vám sestaví plánek umístění a výběr vhodných dveří pro Váš dům. Posléze s Vámi domluví časový i finanční rozpis prací tak, aby vyhovoval Vašim potřebám. Veškeré práce provedeme profesionálně a Vy se můžete spolehnout na dlouholetou záruku při užívaní balkónových dveří od nás.

Zaujali vás balkónové dveře?

Balkónové dveře posunou Váš každodenní život blíže venkovním aktivitám a stanete se samozřejmou součástí celého pozemku. Naši spokojení zákazníci, které jsme za 13 let působení na trhu získali, jsou pro nás zárukou, že svojí práci rozumíme a je v našich silách poskytnout Vám to nejlepší, co se v oblasti balkónových dveří nabízí. Oslovte s důvěrou naši firmu a můžete se těšit na nový pohled na Váš dům i jeho okolí.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.