Zaměření

Zaměření probíhá na základě telefonické poptávky nebo konkrétní vyhotovené nabídce, popřípadě již uzavřené smlouvě o dílo. Do 24h Vás kontaktujeme pro osobní schůzku na zaměření. Zaměření je nejdůležitější fází pro výsledek celé zakázky.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Zaměření provádíme fyzicky přímo u stavebního otvoru a rozměry se evidují z vnější a vnitřní strany a ihned se zapisují do „zaměřovacího protokolu OC“. Tyto náležitosti se zapisují včetně doplňků a upřesňují se právě při zaměření, aby nedošlo k odchylkám, protože jedině přesný výrobek plní funkci jak má. Z hlediska praxe se právě u zaměření objeví některé neočekávané okolnosti, kterým jsme schopni předejít a poradit a tím ušetřit Vaše problémy. Veškeré poznámky vyplívající ze zaměření se oboustranně podepisují, abychom měli jistotu, že to bude tak jak si opravdu přejeme. Technik vždy sebou na zaměření vozí vzorky pro případné změny a korekce z vaší strany v již např. podepsané smlouvě, aby jste se ještě mohli rozhodnout na tzv. „poslední chvíli“ před výrobou. Takto podepsaný zaměřovací protokol putuje druhý den k technikovi na případnou rekapitulaci nabídky pro možné zjištění rozdílu v ceně. Rekapitulaci nabídky vám pošleme pro kontrolu a odsouhlasení včetně dodatku k smlouvě pokud se cena zakázky finančně změní.

Poznámky firmy: zaměření probíhá velice rychle, protože naše firma používá kalibrovaný zaměřovací leaserový dálkoměr a rozměry se v něm ukládají.

Zaměřovací technik naší společností k vám přijede velice rychle: pro urychlení zaměřovacích případů na Brněnsku, jsme pořídili motorové jednostopé vozidlo-zaměřovací skútr SILVER WING 400ccm.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.