Dřevěné dveře

V naší nabídce najdete také kvalitní dřevěné dveře, které Vám doma vykouzlí závan přírody. Kvalitní dveře z přírodních materiálů, dřeva borového, smrkového, dubového, modřínového a meranti ozdobí interiér i exteriér Vašeho domova. Polotovarem těchto přírodních materiálů, jsou eurohranoly, ze kterých jsou některé vchodové dveře vyrobeny.

¨

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Dřevěné dveře 'panel'

Prvním typem jsou vchodové dveře 'panel', což je hladký panel, se více stavebními hloubkami (54, 68, 78 nebo 92 mm). Panely 68 mm, 78 mm, a 92 mm mají výborné tepelněizolační a zvukové vlastnosti. Součinitel prostupnosti tepla je 0,87 W/m2K, konstrukce je dřevěný rám, vyplněný PUR pěnou a zaklopený překliškou. Povrchová úprava je ADLER-RAL, dá se tedy říct, že tyto dveře hrajou barvami. Kování je použito G-U secury, těsnění mají dvě a jsou zaskleny izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Základní kliky jsou od firmy HOPPE a mají prahovou lištu HTS3.

Dřevěné dveře 'caset'

Dalším typem jsou vchodové dveře 'caset'. Mají rámovou konstrukci a kazetovou výplň. Rám dveří je vyroben z eurohranolu a zaručuje stálost tvaru. Zde se kombinují kazety a skla, kazety obsahují PUR pěnu, která je schopna zabránit snížení tepelně izolačních vlastností i v těch nejužších částech dveří.

Dalšími typy jsou vchodové dveře 'tenter a simply' tenter je vhodný do domů se zádveřím a simply se obvykle používá do bočních vchodů.

Dřevo jako materiál do domácnosti je ekologická varianta pro veškeré zařízení Vašeho bytu či domu. Jeho funkčnost je ověřena mnoha lety a přitom zůstává stále moderním a žádaným materiálem. K tomu má také skvělé izolační vlastnosti a odolá různým povětrnostním podmínkám při užití v exteriéru.

Mám zájem o dřevěné dveře

Můžete si také vybrat různé zpracování dveří, všechny jsou kvalitně a do detailu upraveny tak, aby vydržely po dlouhou dobu v dobrém stavu a doplnily vkusně Váš domov. Dřevěné dveře pozvednou interiér Vašeho bytu originálním designem. Nabízíme také dřevěná okna. Přírodní kouzlo dřeva je možné podtrhnout dodatečnou povrchovou úpravou tak, aby vhodně zapadlo do zařízení Vašeho bytu. Speciální laky a potěry ochrání dřevo proti vlhkosti, slunci, plísní i vodě a podpoří přirozený vzhled dřeva.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.