Venkovní parapety

Venkovní parapety hliníkové tažené

Dodáváme venkovní parapety po celém Brně a jeho okolí, a to i včetně potřebného příslušenství. Nabízíme venkovní parapety v šířkách 50 – 400 m s povrchovou úpravou komaxitováním či eloxováním, díky čemuž se parapety vyznačují odolností vůči klimatickým vlivům a stálostí barev.

Hliníkové venkovní parapety mohou s postupem času podléhat jistému stupni znečištění, které způsobují nepříznivé klimatické podmínky, a proto je potřeba prvky parapetu pravidelně čistit, k čemuž vám postačí pouze vlažná voda s přídavkem čisticího prostředku. Po očištění je potřeba hliníkové prvky ještě opláchnout čistou vodou.

Parapety vám rádi upravíme dle vašich požadavků. Na parapety poskytujeme záruku 5 let.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Venkovní parapety hliníkové

Venkovní parapety hliníkové ohýbané

Hliníkové ohýbané parapety jsou úspornější alternativou k taženým parapetům. Vyznačují se však srovnatelnými vlastnostmi, kterými jsou kupříkladu vzhled či trvanlivost. Díky příznivé ceně jsou však tyto parapety dostupnou variantou pro každého.

Jelikož je tento druh venkovních parapetů vyroben z léty prověřeného hliníkového plechu s polyesterovým povlakem, který slouží například při výrobě trapézových plechů a dalších střešních krytin, garantuje parapetům dlouhou životnost, stálost barev, a to bez potřeby náročné údržby.

Venkovní parapety pozinkované FeZn

Jedná se o cenově nejdostupnější variantu venkovních parapetů. Díky vyšší tuhosti a povrchové úpravě jsou známé především pro svou dlouhou životnost materiálu.

Při objednávce těchto parapetů doporučujeme použít „zakracovací krytky“, které mají šířku 300 mm a upravují se na míru při montáži. Chcete-li ke svým parapetům i tyto krytky, je nutné to uvést v objednávce.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.