Plastové zimní zahrady

Plastová zimní zahrada je ideálním místem pro relaxaci, kterou v dnešní době potřebuje každý. Můžete v ní pohodlně trávit chladnější večery, rozšíří váš obytný prostor a může plnit funkci předsíně nebo skleníku. Náš odborný technik vám poradí a pomůže vám vytvořit řešení odpovídající vašim představám a možnostem.

Materiál

Plast je v současné době jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších materiálů. Plastové profily jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, lehce se udržují a jsou nabízeny za velmi přijatelné ceny. Také je možné zvolit si velké množství větracích a otevíracích prvků. Jedná se o kvalitní PVC systémové profily, které splňují nepřísnější požadavky v oblasti tepelné a zvukové izolace, vodotěsnosti a ochrany před větrem.

Chci poptávku

Plastová zimní zahrada

Plastová zimní zahrada

Konstrukce zimní zahrady

Obvodovou stěnu tvoří navzájem spojené vytlačované profily z PVC, zesílené kovovými pozinkovanými výztuhami. Střecha může být rovná nebo skosená, s minimálním sklonem 10°.Výplň střechy tvoří polykarbonátové desky nebo bezpečnostní izolační sklo. Pro větší komfort při větrání a osvětlení prostoru je možno pro střechu použít systémová střešní okna.

Ceník

Výhody plastových zimních zahrad

  • výborné termo-izolační vlastnosti
  • optimální poměr cena/výkon
  • vysoká odolnost
  • univerzální použití
  • variabilní vzhled a velký výběr barevných odstínů

Chci poptávku

Plastová zimní zahrada

Celoroční zimní plastové zahrady

Účel zimní zahrady je rozhodující při volbě materiálů a technických zařízení jako je vytápění, větrání a stínění. Zejména u zimních zahrad orientovaných na jih a západ je c létě vhodné stínění, aby nedocházelo k jejímu přehřívání. V zimních měsících přispěje zimní zahrada ke značné úspoře tepelné energie. Nízký koeficient prostupu tepla zamezuje jeho únikům.

Pro celoroční užívání zimní zahrady je samozřejmě nezbytná také dobrá izolace. Jednoduchá skla jsou v tomto případě nedostatečná. Je třeba volit izolační skla, která vás ochrání nejen před zimním chladem, ale také před letním přehřátím.

Zimní zahrady od nás budou vizitkou vašeho domu

Navrhneme a postavíme plastovou zimní zahradu přesně podle vašich představ. Materiál a okna dodáme na místo určení a naši technici provedou profesionální montáž tak, aby byla vaše zimní zahrada plně funkční. Zajistíme také zednické práce a odvoz vzniklého odpadu. Samozřejmostí jsou servisní služby ke všem zakoupeným produktům.

Naše firma zaručuje kvalitní instalaci, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality a termínů. Kontaktujte nás pro více informací a nechte si vypracovat nabídku na míru dle vašich konkrétních potřeb.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.