Posuvná okna a dveře Aliplast

Hliníkové posuvné dveře Aliplast působí v prostoru velice elegantně a odlehčeně, navíc je tento systém nesmírně pohodlný na manipulaci. Ovládání je velmi lehké, dokonale funkční a bezporuchové.

Úspora prostoru

Nespornou předností posuvných systémů je úspora prostoru. Při zasunutí velkých prosklených křídel neztrácíte jakýkoli prostor v místnosti a dveře nezasahují nijak do zvoleného interiéru, ba naopak vyzdvihují jeho jedinečné přednosti. Je vhodné připomenout i bezpečnostní stránku této problematiky, zejména pro domácnosti s malými dětmi. Posuvné systémy Aliplast jsou ideální volbou jako vstupní systém na terasuzimní zahradu anebo k rozdělení velké místnosti na menší oddíly, které lze modifikovat podle aktuální potřeby. Jsou rovněž vhodným řešením v případě požadavku na bezbariérové propojení interiéru s exteriérem domu. Nemůžeme opomenout, že ani při otevření posuvných dveří nebrání tato část v atraktivním výhledu do prostor zahrady, na koupací jezírko nebo na děti či domácího mazlíčka hrající si v zahradě.

Hliníkové posuvné systémy jsou neocenitelné mimo jiné kvůli možnosti lakování, eloxování a dvoubarevného lakování, které dodají profilům mimořádný a zcela personalizovaný design.

Mám zájem o posuvné dveře

Hlavní přednosti hliníkových posuvných systémů:

  • skvělé tepelně izolační vlastnosti
  • minimální manipulační prostor
  • volba lakování profilů dle přání zákazníka
  • dokonalý vzhled při zachování skvělých funkčních vlastností
  • možnost pohodlného bezbariérového přístupu.

Ultraglide zvýšená tepelná izolace

Aliplast přichází na český trh s Ultraglide, jedná se o systém se zvýšenou tepelnou izolací určený pro konstruování posuvných a zdvižných posuvných konstrukcí. Tyto UG konstrukce jsou určeny zejména pro rodinné domy, apartmány, individuální zástavby a hotelové systémy. Díky svým parametrům UG systém umožňuje projekci konstrukcí o velkých rozměrech posuvných křídel. Ideální konstrukční řešení dveří sebou navíc přináší možnost volby jednokřídlové nebo dvoukřídlové varianty. Systém je přizpůsobený nejnovějším požadavkům zákazníků na tepelně izolační vlastnosti, bezpečnost a estetickou stránku posuvných systémů. Neopomenutelnou výhodou je i fakt, že je tento systém kompatibilní se systémy moskitiér Flyscreen.

Včasné plánování způsobu uzavření či přepažení prostoru je důležité při projektování snad každé stavby. Dovolujeme si vám tímto přestavit profesionální hliníkové posuvné systémy Aliplast, které splňují dokonalé vlastnosti ve všech svých aspektech. Volbou posuvných systémů od Aliplast získáte neocenitelné přednosti ve vašem budoucím interiéru. Přesvědčíte se sami, že hliníkové posuvné dveře Aliplast si velice brzy osvojíte a bezpochyby oceníte na maximální úrovni.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.