Plastová, hliníková, dřevohliníková a dřevěná okna

Okna jsou naší specializací. Velmi dbáme na kvalitu a profesionalitu námi nabízených výrobků a služeb. Věříme, že výběr vhodného typu okna je klíčovým aspektem úspěšného nákupu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli materiál a provedení, okna od naší firmy vám budou sloužit řadu let s plným záručním i pozáručním servisem.

Rychlý kontakt pro sjednání termínu: +420 774 545 622

Plastová okna

V naší nabídce naleznete hned několik typů oken, které můžete vybírat jak podle estetiky, tak podle funkčnosti. Nejrozšířenějším typem oken jsou okna plastová, která nabízíme ve třech různých provedeních. Výhodou plastových oken je jejich nízká pořizovací cena v poměru k dobré kvalitě. Ať máte velký rodinný dům nebo naopak malý nízkoenergetický domek, naše nabídka plastových oken maximálně uspokojí vaše požadavky.

Více

Plastová okna

Hliníková okna

Hliníková okna

Z naší nabídky si vyberete i okna hliníková, která jsou ideální například pro realizaci vitrín či komerčních budov. Vynikají svou odolností z hlediska bezpečnosti a snadnou údržbou. Stejně jako u oken plastových, i zde je možné okení rámy potáhnout barevnou fólií z palety RAL. Zlobí vás vaše stará okna, ale nechcete investovat do nových? Firma, která vám okna montovala již neexistuje? Naši servisní pracovníci jsou připraveni vaše okna rychle a kvalitně opravit. Neváhejte a kontaktujte nás!

Více

Dřevěná okna

Plast není váš oblíbený materiál? Naše nabídka dřevěných oken je tu právě pro vás! Dřevěná eurookna od naší firmy jsou vyrobena metodami šetrnými k životnímu prostředí. Dřevěná okna nabízíme ve čtyřech různých profilech, které zaručují variabilitu použití. Nabízíme navíc i kastlová dřevěná okna pro všechny milovníky malebně vyhlížejících domků ve starobylém stylu.

Více

Dřevěná okna

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna

Pro ty nejnáročnější zákazníky u nás máme nabídku velmi oblíbených dřevohliníkových oken, u kterých se snoubí vlastnosti dřeva a hliníku, a vzniká tak bezúdržbové okno, dokonale odolné vůči povětrnostním vlivům s unikátním designem. Na výrobu dřevohliníkových oken používáme různé druhy dřeva. Každý druh dřeva má svůj specifický vzhled i vlastnosti. Pro energeticky náročné domy je například vhodnější spíše dřevo měkké, tedy smrk nebo borovice, které mají lepší izolační vlastnosti.

Více

Střešní okna ROTO

Střešní okna ROTO jsou kvalitní a spolehlivé řešení pro osvětlení a větrání podkroví. Nabízejí širokou škálu rozměrů, designů a ovládacích systémů, které vyhovují různým potřebám a preferencím zákazníků. 

Více

Střešní okna ROTO

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.