Hliníkové zimní zahrady izool®

Obliba zimních zahrad v posledních letech rychle stoupá. Jsou ideálním místem pro zábavu a odpočinek. Rozšíří prostor vašeho domu o další „obývací pokoj“ pro posezení s přáteli a rodinou. Vytvoříte kouzelný prostor mezi zahradou a vaším domem, ve kterém bude radost trávit čas. Zimní zahrady přináší více komfortu a pohodlí, propojí váš dům s okolím a chrání před deštěm, chladem a přímým sluncem.

Hliníkové zimní zahrady

Hliníkové profily vynikají zejména vysokou pevností, přesností a životností dílů. Díky tomu je konstrukce zimní zahrady dostatečně pevná a odolná. Hliníkové zimní zahrady je možné opatřit lakovaným nástřikem v odstínech RAL. RAL vzorník barev je celosvětově používané označení barevných odstínů. Provádíme barevnou úpravu plastových případně hliníkových profilů potahováním (kašírováním) a také se hliníkové profily, stejně jako plastové, dají potáhnout fólií s imitací dřeva.

Zaujala mě hliníková zimní zahrada

Zimní zahra focená z venku, v hnědé barvě

Šědá zimní zahrada focená z venku

Celoroční hliníkové zimní zahrady izool®

Zimní zahrady pro celoroční užívání stavíme především z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem. Střechu je možné zasklít bezpečnostním dvojsklem izool WG100 T, či trojsklem izool WG100 HI. Boční prosklené stěny dodáváme posuvné, otevírací, skládací nebo pevné. Pro komfortní užívání zimní zahrady doporučujeme střešní i boční stínění (markýzy, venkovní žaluzie, screenové rolety).

Výhody hliníkových zimních zahrad

  • možnost celoročního používání
  • nevyžadují žádnou mimořádnou péči
  • kvalitní materiály a léty prověřená technologie
  • luxusní vzhled
  • vysoká variabilita tvarů
  • kvalitní a funkční povrchové úpravy
  • výborné termo-izolační vlastnosti
  • pevnost a odolnost
  • dlouhá životnost
  • vysoká úroveň zabezpečení

Hnědá zimní zahrada focená ze vnitř, výhled do zahrady

Hnědá zimní zahrada focená zevnitř, pohled na skleněný stůl a sedačku

Studené zimní zahrady a pergoly

Vysoká kvalita profilů vyplývá z vlastností hliníku. Profilový systém WG100 Z umožňuje realizaci variabilních konstrukcí a zastřešení zimních zahrad a pergol.

Jako jeden z nejčastěji používaných kovů disponuje hliník dokonalou kombinací vlastností, které umožňují jeho použití v téměř všech typech konstrukčních systémů. Hliník je ideálním materiálem pro výrobu a montáž pergol a zimních zahrad.

Prodloužíte si jarní či podzimní sezónu relaxací v příjemném prostředí. V letním období můžete zimní zahradu otevřít a spojit ji s venkovním prostorem. Zimní zahradu můžete využívat například jako pracovnu, hernu pro děti, druhý obývací pokoj, soukromou botanickou zahradu, či prostor pro zazimování rostlin. V horkých letních dnes ji můžete ji doplnit o stínění například pořízením vysouvací markýzy na střeše a zástěn po stranách.

Mám zájem o zimní zahradu

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.