Hliníková okna

Hliníková okna jsou vhodná všude tam, kde jsou kladené vysoké požadavky na bezpečnost a dlouholetou životnost. U oken jsou to např. prosklené velké plochy výloh, showroomů, okna na administrativních budovách. Tyto okna mají vysoce odolnou hliníkovou konstrukci s přerušenými tepelnými mosty. Jsou odolné vůči mechanickému poškození, rozměrově stálé a snadno udržovatelné.

Přednosti našich hliníkových oken:

  • Univerzální moderní design
  • Belgické profilové systémy Aliplast a Reynaers
  • Stavební hloubka rámu 65–68 mm

Výborná tepelná izolace

Vysoké hodnoty tepelné izolace profilů Uf =1,9–2,3 W/m2K v závislosti na použité kombinaci profilů.
Uw, Ud dosahuje hodnoty menší než 1,7 W/m2K při zasklení izolačním dvojsklem nebo sendvičovou výplní s tloušťkou 24 mm a
U = 1,1 W/m2K.

Barevné odstíny dle stupnice RAL nebo základní barvy Elox (přírodní stříbrná, bronz, tm.bronz)
Okna z hliníku lze potáhnout fólií stejně jako u plastových oken………..odkaz na barvy.

Hliníková oknaHliníková okna

Hliníková okna Aliplast

Světoznámé hliníkové systémy Aliplast se vyznačují svými výbornými izolačními schopnostmi a na trhu jsou velmi oblíbená pro svůj poměr kvalita / cena. Tyto hliníkové rámy jsou vyráběny ve třech řadách, přičemž nejoblíbenější na českém trhu se stala řada Superial.

Řada Superial nabízí 3komorový hliníkový systém pro okení rámy o hloubce 75 cm a možností výběru tloušťky výplně v rozmezí 14 mm až 61 mm. Okna lze opatřit různými typy kování, včetně možnosti instalace skrytých pantů. Pro zasklení lze použít skla dekorativní, bezpečnostní či protihluková.

Proč si vybrat právě nás?

Ve svém oboru se pohybujeme již 14 let a za tu dobu jsme mohli načerpat celou řadu zkušeností, které umíme efektivně zužitkovat tak, abychom se neustále zdokonalovali. Orientujeme se na trhu s hliníkovými okeními systémy a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější produkty.

Náš tým odborníků vám pomůže s výběrem hliníkového okna. Vybraná okna vám dovezeme, namontujeme a postaráme se o finální úpravy. Samozřejmostí je i servis.

Obraťte se na nás a vaše okna budou v dobrých rukou.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.