Hliníková okna

Hliníková okna jsou vhodná všude tam, kde jsou kladené vysoké požadavky na bezpečnost a dlouholetou životnost. U oken jsou to např. prosklené velké plochy výloh, showroomů, okna na administrativních budovách. Tyto okna mají vysoce odolnou hliníkovou konstrukci s přerušenými tepelnými mosty. Jsou odolné vůči mechanickému poškození, rozměrově stálé a snadno udržovatelné.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Přednosti našich hliníkových oken:

  • Univerzální moderní design
  • Belgické profilové systémy Aliplast a Reynaers
  • Stavební hloubka rámu 65–68 mm

Hliníková oknaHliníková okna

Výborná tepelná izolace

Vysoké hodnoty tepelné izolace profilů Uf =1,9–2,3 W/m2K v závislosti na použité kombinaci profilů.
Uw, Ud dosahuje hodnoty menší než 1,7 W/m2K při zasklení izolačním dvojsklem nebo sendvičovou výplní s tloušťkou 24 mm a
U = 1,1 W/m2K.

Barevné odstíny dle stupnice RAL nebo základní barvy Elox (přírodní stříbrná, bronz, tm.bronz)
Okna z hliníku lze potáhnout fólií stejně jako u plastových oken………..odkaz na barvy.

Hliníková okna Aliplast

Světoznámé hliníkové systémy Aliplast se vyznačují svými výbornými izolačními schopnostmi a na trhu jsou velmi oblíbená pro svůj poměr kvalita / cena. Tyto hliníkové rámy jsou vyráběny ve třech řadách, přičemž nejoblíbenější na českém trhu se stala řada Superial.

Řada Superial nabízí 3komorový hliníkový systém pro okení rámy o hloubce 75 cm a možností výběru tloušťky výplně v rozmezí 14 mm až 61 mm. Okna lze opatřit různými typy kování, včetně možnosti instalace skrytých pantů. Pro zasklení lze použít skla dekorativní, bezpečnostní či protihluková.

Mám zájem o okna Aliplast

Proč si vybrat právě nás?

Ve svém oboru se pohybujeme již 14 let a za tu dobu jsme mohli načerpat celou řadu zkušeností, které umíme efektivně zužitkovat tak, abychom se neustále zdokonalovali. Orientujeme se na trhu s hliníkovými okeními systémy a vybíráme pro vás jen ty nejkvalitnější produkty.

Náš tým odborníků vám pomůže s výběrem hliníkového okna. Vybraná okna vám dovezeme, namontujeme a postaráme se o finální úpravy. Samozřejmostí je i servis.

Obraťte se na nás a vaše okna budou v dobrých rukou.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.