Interiérové skládací dveře

Pokud máte větší stavební otvor a rádi byste jej uzavřeli jinak než pořízením klasických dveří, pořiďte si skládací dveře.

Opticky rozdělí a ozvláštní místnost a nezabírají žádný prostor.

Vybírat lze mezi skládací a harmonikovou variantou.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Harmonikové skládací dveře

Harmonikové dveře zasahují po otevření do obou oddělovaných interiérů, skládací dveře pak pouze na jednu stranu.

Skládací dveře jsou vhodné pro mnoho různých staveb, kde přispívají k pocitu pohody. Od moderních až po klasické domy, od malých bytů až po prostorné apartmány, kryté terasy a zimní zahrady.

Mnoho bytů ve městech má balkóny, ale jejich majitelé by si přáli větší, aby se cítili blíž k přírodě, anebo naopak zažili atmosféru velkoměsta přímo v obývacím pokoji.

Skládací terasové a balkonové dveře

Řešením může být náhrada balkónového okna a dveří za skládací dveře, které umožní pustit do bytu více světla a slunce. A najednou už za dobrého počasí nejsou izolováni od exteriéru. Tímto způsobem je možné získat úplně jinou kvalitu života s čerstvým vzduchem.

Také propojení terasy nebo zimní zahrady a interiéru dodává bydlení nový netušený rozměr. Otevřete svůj domov a připojte vaši kuchyní nebo obývací pokoj přímo s přírodou v zahradě, budete uvnitř a zároveň i venku.

Pokud jde o vlastnosti a velikost skládacích dveří, existuje mnoho různých variant, které si můžete objednat.

Vzhledem k tomu, že existuje tolik možností a kombinací, nemůžeme mít standardní ceník pro naše výrobky.

Kolik skládací dveře stojí?

Cena je určena programem, který zahrnuje šířku, výšku, typ rámu, barvu uvnitř i venku, typ skla, typ rukojeti a mnoho dalšího. Jsme schopni přizpůsobit naše produkty (například barvu) tak, aby odpovídaly všem ostatním typům oken a dveří.

Rádi vám uděláme nezávaznou nabídku podle vašich přání, pokud jsou v rámci možností.

U našich skládacích dveří máte záruku, že jsou funkční, stabilní, těsné a dobře izolované, zabezpečené proti vloupání. Tento výrobek patří do vyšší cenové kategorie, dlouhá životnost vám však tuto skutečnost bohatě vynahradí.

Chci cenovou kalkulaci

Komfortní ovládání

Produkt dodáváme s posuvně skládacím systémem Patio 6080. Dveře s tímto typem kování se otvírají lehce a pohodlně. Jejich součástí je podlahová bezbariérová kolejnice. Do systému je možné začlenit otevíravě sklopné křídlo k běžnému větrání místnosti. Kování Patio 6080 je možné použít pro dřevěné, dřevohliníkové, plastové a hliníkové profily. Obzvláště lehký chod kování Patio přispívá ke komfortnímu ovládání a umožňuje snadné otevírání a zavírání i u těžkých křídel skládacích dveří. Standardně vestavěné bezpečnostní díly, jako bezpečnostní čepy a rámové uzávěry, zajišťují vysokou ochranu proti vloupání.

Veškeré varianty systémů kování Patio je možné kombinovat s magnetickým systémem kontroly otevření a uzavření Roto MVS. Zabudování tohoto magnetického systému do všech variant systému kování Patio je velmi jednoduché. Ve spojení s poplašným zařízením pak může Roto MVS signalizovat, že okna nebo dveře nejsou náležitě uzavřeny nebo že byly násilně otevřeny.

Pokud nemáte takto velkorysé plány se skládacími dveřmi a naopak se snažíte optimalizovat malé prostory vašeho bydlení, s použitím těchto dveří nemůžete udělat chybu.

Jejich jednoznačnou předností je ušetření drahocenného místa tam, kde tento prostor zabíralo křídlo běžných dveří.

Jsme vždy našim zákazníkům k dispozici s příslušnou radou. Pro naši společnost je vaše spokojenost nejlepší reklama a nejlepší vizitka, jakou si dokážeme představit. Proto se snažíme dělat vše, co je v našich silách, abychom vyhověli očekáváním našich zákazníků.

Pro odkaz na barevné odstíny viz Plastová okna.

Interiérové skládací dveře    Interiérové skládací dveře    Interiérové skládací dveře

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.