Plastová okna

Plastová okna patří mezi nejžádanější druh oken na trhu, neboť jsou spojením dostupné ceny a dobrých technických vlastností.

Zkrátka plastová okna jsou nejrozšířenějším typem oken na českém trhu. Díky svým výhodám, jako je nízká pořizovací cena, snadná údržba a dlouhá životnost, jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupná okna.

Nezávazná poptávka

My se zabýváme jejich prodejem, dodávkou a samozřejmě i samotnou montáží plastových oken. K výrobě využíváme kvalitních okenních profilů přední značky Inoutic/Deceuninck, díky kterým mají naše okna skutečně dlouhou životnost, bezproblémovou funkčnost a velmi dobré izolační vlastnosti. Díky tomu, že jsou okna vyrobena z kvalitních plastových profilů Deceuninck, vám můžeme zaručit jejich dlouhou životnost a bezproblémové fungování na dlouhou dobu. Profily Deceuninck jsou totiž vyrobeny pouze z prvotřídních surovin a splňují nejpřísnější evropské normy.

Plastová okna - levné a kvalitní řešení

Plastová okna jsou levným a kvalitním řešením do vašeho domu či bytu, díky kterému ušetříte na provozních nákladech, a obecně se zajistíte větší komfort bydlení. Plastová okna Rakus se vyznačují především těmito výhodami:

  • Vysoká tepelná a zvuková izolace
  • Dlouhá životnost a bezproblémová funkčnost
  • Nízká pořizovací cena
  • Snadná údržba
  • Různé varianty provedení

Navíc:

  • Plastová okna Rakus jsou vyrobena v České republice, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a spolehlivost.
  • Okna Rakus jsou dostupná v široké škále barev a dekorů, takže si můžete vybrat ta, která budou nejlépe ladit s vaším domovem.
  • Okna Rakus jsou vybavena kvalitním kováním, které zajišťuje jejich dlouhou životnost a bezproblémovou funkčnost.
  • Okna Rakus jsou dodávána s pětiletou zárukou na profily a desetiletou zárukou na kování.

Naše společnost nabízí celkem tři typy plastových oken. Výhodou je, že při pohledu jak z interiéru, tak z exteriéru vypadají okna shodně u všech variant. Okna vypadají tvarem rámů shodně. Můžete si tedy vybrat takový typ, který bude nejlépe odpovídat vašim technickým požadavkům.

Výběr plastových oken

Při výběru plastových oken je důležité zvážit několik faktorů, jako je velikost a tvar oken, typ zasklení a kování. Okna jsou dostupná v široké škále provedení, takže si můžete vybrat ta, která budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám a požadavkům.

Mám zájem o plastová okna

Montáž plastových oken Inoutic/Deceuninck

Okna Inoutic/Deceuninck jsou dodávána s montáží, která je prováděna odborně proškolenými montážníky. Montáž oken je důležitá pro jejich správnou funkci a životnost. Zcela se tedy postaráme o dodávku oken na místo určení a profesionální montáž, kterou zajistíme, že budou vaše okna plně funkční a snadno ovladatelná.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.