Plastová okna

Plastová okna patří mezi nejžádanější druh oken na trhu, neboť jsou spojením dostupné ceny a dobrých technických vlastností. Zabýváme se prodejem, dodávkou a montáží plastových oken. K výrobě využíváme kvalitních okenních profilů přední značky Inoutic/Deceuninck, díky kterým mají naše okna dlouhou životnost, bezproblémovou funkčnost a velmi dobré izolační vlastnosti.

Plastová okna jsou levným a kvalitním řešením do Vašeho domu či bytu, díky kterému ušetříte na provozních nákladech a obecně se zvětší komfort bydlení. Naše společnost nabízí celkem tři typy plastových oken. Výhodou je, že při pohledu jak z interiéru, tak z exteriéru vypadají okna shodně u všech variant, můžete si tedy vybrat takový typ, který bude nejlépe odpovídat Vašim technickým požadavkům.

Výhodou našich 3 systémů je, že okna při pohledu z interiéru a exteriéru vypadají tvarem rámů shodně u všech variant. Můžete si tak vybrat kombinace systémů podle požadavku náročnosti v jedné zakázce.

Plastová okna Arcade, Prestige a Eforte

V naší nabídce plastových oken naleznete systém Arcade, systém Prestige a Eforte. U systému Arcade se jedná o pětikomorová okna, která vynikají výborným poměrem cena/výkon. Systém Prestige využívá technologii šesti komorových oken a hodí se tedy do rodinných domů. Je možné s tímto systémem využít i trojskel. Posledním typem, který nabízíme je systém Eforte, který je určen pro nízkoenergetické a pasivní domy. Systém je dodáván s trojskly a vyznačuje se velmi dobrým součinitelem tepelné propustnosti.

Postaráme se také o dodávku oken na místo určení a profesionální montáž, kterou zajistíme, že budou vaše okna plně funkční a snadno ovladatelná.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy, náš zkušený tým Vám rád poskytne veškeré informace.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.