Výsuvně kyvné Designo R7

Výsuvné kyvné okno Designo R7

Výsuvné kyvné Designo R7 je možné zakoupit jako levnější alternativu k výklopně-kyvnému oknu. Velmi oblíbená konstrukce střešního okna vám přináší mnohem více pohodlí a svobodu pohybu. Díky užšímu rámu si rovněž užijete více světla. Designo R7 vás přesvědčí svým designem.

Okna mají různá možnosti nastavení a nastavitelný pant pro dodatečné seřízení křídla vůči rámu. Součástí je promyšlené kování, čímž získáte bezpečné okno díky kování s tříbodovým zámkem. Ovládání všech funkcí okna je možné jednou rukou pomocí pohodlné kliky. Výsuvná kyvná technologie zaručí svobodu pohybu. Okna jsou velmi energeticky účinná, díky vysoce kvalitnímu tepelně izolačnímu zasklení jsou vhodná i pro pasivní domy. Inovativní povrchová úprava působí proti mikrobům.

Samotné ovládání je založeno na otáčení otevřeného křídla do horní čtvrtiny okenního rámu a vysunutí osy otáčení křídla z místnosti, čímž ušetří místo v okolí okna. Má snadný způsob otevírání, polohu spárového přivětrávání a kvalitní bezpečnostní zavírání. Okno snadno ovládáte jednou rukou, klika je dostupná na spodní části křídla.

Přehled výhod:

Jestliže uvažujete o pořízení výsuvného kyvného Designo R7, obraťte se s důvěrou na naše pracovníky, poskytnou Vám veškeré důležité detaily k oknu a pomohou vybrat vhodnou variantu pro Váš dům.

Máte dotaz? Napište nám, rádi vám odpovíme.