Standardní eurookna Softline 68 mm

Standardní dřevěná eurookna Softline 68 mm

Jedinečný poměr ceny a optimálních užitných vlastností, ovšem bez ošizení jakosti materiálů a komponentů. Vhodné pro rodinné domy, školy a komerční budovy, kde cena hraje svou roli, ale z kvalitativních požadavků eurookna se nepolevuje.

Technické informace
  • stavební hloubka: 68 mm
  • součinitel prostupu tepla oknem: 1,2W/m2K
  • zvukový útlum: 32dB
  • zasklení: dvojsklo 4/16/4
  • počet těsnění: 2

Dřevěná okna a dveře Softline 68 jsou kvalitním výrobkem a přitom dokáží ušetřit pořizovací náklady. Bez problému dosahují parametrů, které jsou běžné pro okna určená pro nízkoenergetické stavby, a dá se říci, že jsou nejběžněji používanými dřevěnými okny. Tepelným ztrátám brání hned dva stupně těsnění. Dodatkové těsnění, které je umístěno na okapnici, zase brání námrazám a případnému zatečení vody za tuto hliníkovou okapnici. Povrchová úprava je prováděna v klimatizované lakovně a je základem dlouhé životnosti těchto dřevěných oken a dveří.

Běžné změně tvaru dřeviny u těchto oken zamezuje dřevěný vícevrstvý hranol. Pro dřevěná eurookna si můžete vybrat bezpečnostní skla, ornamentní, i zvuková a izolační skla. Kování umožňuje regulovatelnost závěsu ve 3 směrech. A součástí standartního provedení jsou čepy proti odpáčení křídla.

Výhody dřevěných oken Softline 68 mm

Výhodou těchto oken je využití přírodního materiálu. Dřevo je charakteristické pro řadu vynikajících fyzikálních a mechanických vlastností. Dřevo je totiž lehce zpracovatelné a dokáže navodit příjemnou atmosféru v každém prostředí. Ať už je to domácnost, pracovní zákoutí nebo třeba venkovní prostory. Dřevo je navíc ekologickým materiálem. Nenarušuje životní prostředí a nemá negativní vliv na lidské zdraví. Je to obnovitelný a recyklovatelný materiál, na jehož zpracování je potřeba mnohem méně energii než u plastu. Dřevěná eurookna se navíc pyšní mnohem delší životností než okna plastová. Moderní technologie, jakými jsou vyráběna, zabraňují kroucení materiálu. A menší poškození okna je možné opravit, což by u plastu šlo jen stěží. Co víc, správná údržba jim zaručuje neustále pěkný vzhled. Na rozdíl od plastových oken lze totiž u těch dřevěných po čase provést renovaci nátěrem. Dřevěná eurookna se chlubí navíc vynikající tepelně izolační vlastností a zabraňují ztrátám topné energie. I v rámci zvukově izolačních vlastností patří mezi jedničky. A k tomu všemu se v porovnání s ostatními materiály vyznačují také vysokou požární bezpečností. Ohni dokáži odolávat až 90 min a při případném požáru do okolí neuvolňují žádné toxické látky, jako je tomu v případě oken plastových.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.