O společnosti

Dovolte nám představit naši firmu s logem OKNO CENTRUM ®, která vznikla v roce 2002 jako registrované prodejní obchodní místo v síti Deceuninck Group.

Belgická společnost Deceuninck působící na českém trhu již od roku 1993 se zabývá prodejem okenních a dveřních profilů pro jednotlivé zpracovatele jako jsou výrobci oken. Vzhledem k tomu, že postupem času vzrostla poptávka po plastových výrobcích značky Deceuninck, se tato značka dostala na 1. místo v prodejnosti. Belgická společnost Deceuninck se v roce 2002 rozhodla investovat do výstavby nového konsignačního skladu pro ČR a další státy střední Evropy v Brně-Popůvkách, který je dostupný všem zpracovatelům.

Naše prodejní místo Tomáš Rakus – OKNO CENTRUM se vzorkovnou jako první zastoupení s logem OC na Brněnsku a v České republice Vám chce nabídnout širokou škálu produktů Deceuninck.

Z důvodu strategické polohy konsignačního skladu a dalších okolností jsme schopni reagovat na každý druh zakázky a zajišťovat komplexní záruční a pozáruční servis.

Abychom mohli Vaše požadavky splnit, pečlivě jsme vybírali dvorního zpracovatele pro naše rozsáhlé aktivity v oblasti stavebních otvorových výplní. Výrobky, které si od nás se zárukou necháte zhotovit, jsou od nejstaršího výrobce a zpracovatele profilů Deceuninck s nejdelší praxí, který na brněnském trhu působí již 13 let.

Naše výrobky jsou určeny především konečným spotřebitelům, kteří si našli jednoduchý a příjemný způsob objednávání produktů. Dále se zaměřujeme na menší stavební firmy, které při spolupráci získávají zajímavé zvýhodnění.

Náš technik je připraven vést konzultaci na téma složitější řešení projekčních rad, detailů a návazností na téma např. fasády, konstrukce, zateplení atd.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.