Dvoukřídlé zateplené bezpečnostní dveře | Oknocentrum Rakus

Dvoukřídlé dveře – Nová řada a řada Klasik

Nabízíme velmi širokou škálu možností vytvořit si individuální konfiguraci. Různé, včetně možností hlubokého vlisu s možností vložení prosklené vitráže. Technické parametry i možnosti doplňků jsou identické, jako u stejných dveří jednokřídlových.

Záleží jen na Vás a na Vašem pocitu bezpečí, vyberte si tedy kvalitní, zvukotěsné dveře, odolné proti požáru. Pokud jde o design, můžete si zvolit různý z každé strany dveří tak, aby zapadl do okolního prostředí. Na výběr je dřevěná zárubeň v barvě italského ořechu, zlatého dubu, ořechu, mahagonu a mnoha dalších. Samozřejmostí je možnost zateplených bezpečnostních bytových dveří.

Mám zájem o nezávaznou poptávku

Také si můžete vybrat různé příslušenství k bezpečnostním dvoukřídlým dveřím, jedná se o vložku s klíči, kukátko, řetízek i kování. Záleží na Vašem finančním rozpočtu, oslovte naše zaměstnance a domluvte si časový i finanční plán pořízení nových, bezpečnostních dveří pro Váš domov.

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře pro Váš domov

Nadsvětlíky horní i boční – ke každým dveřím s dřevěnou zárubní, přesně dle potřeby podle udaného rozměru

Jsou dostupné v mnoha variantách nízkoemisních skel (průzračné, reflexní, bílé, bezpečnostní P2) případně s panelovou dveřní výplní. V případě druhé varianty, u výplní existuje možnost zabudování vitráže.

Příklad konfigurace:

Dvoukřídlé bezpečnostní dveře pro Váš domov

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.