Systém Eforte

6ti-komorová plastová okna zn. Inoutic/Deceuninck Eforte

Plastová okna - profilový systém EfortePrémiový okenní profil budoucnosti, který nepřipouští kompromisy z hlediska kvality a tepelné izolace a díky jedinečným hodnotám tepelné izolace rámu je špičkou na trhu! Jedinečné izolační vlastnosti rámu, hodnota součinitele tepelné prostupnosti okenním rámem Uf = 0,95 W/m2k

Okenní systém Eforte - prvotřídní a bez kompromisů!

Systém Eforte s vestavnou hloubkou 84 mm, standardní ocelovou výztuhou a bez přídavných izolačních prvků dosahuje jedinečné hodnoty součinitele prostupu tepla rámem Uf = 0,95 W/m2K. Snadno tak splňuje aktuální požadavky předpisů týkajících se energetické úspornosti i hodnoty předpisů pro nízkoenergetické bydlení. Standardu pro pasivní dům (součinitel prostupu tepla oknem Uw 0,8 W/m2K) tak lze docílit za velmi příznivou cenu s obvyklým trojitým zasklením.

Systém Eforte nabízí vedle vynikajících tepelně izolačních vlastností také bezkonkurenční flexibilitu, díky níž se dokáže přizpůsobit jakýmkoli vašim požadavkům: Pomocí nové technologie lepení zasklení Inoutic lze realizovat plastová okna až do celkové výšky 2,6 m. Díky této technologii je také možné instalovat do rámu speciální zasklení s obzvlášť silnými bezpečnostními a izolačními skly, a to až do šířky 56 mm. Velký výběr barev a dekorů pro okenní rámy umožňuje splnění jakéhokoli vašeho přání, včetně individuálních návrhů fasád pro pasivní domy. Hliníkový kryt, který lze dodatečně instalovat na okenní rámy? nabízí skutečný hliníkový vzhled, aniž byste se museli vzdát výhod, které poskytují plastová okna. Hliníkový kryt může mít téměř jakoukoli barvu podle vašeho přání. Díky inteligentní koncepci je možné profil Eforte použít ve starší zástavbě i novostavbách.

Technické parametry

Plastová okna - profilový systém Eforte

Vzorník barev naleznete zde.

Máte dotaz? Napište nám, rádi vám odpovíme.