Kyvné Designo R4

Kyvné střešní okno Designo R4

Střešní okna s klasickým kyvným systém otevírání jsou ideální variantou pro místnosti s vysokou nadezdívkou, kde není požadován výhled z okna. Jsou plně funkčním a cenově dostupným řešením, které umožňuje místnost velmi dobře provětrat a prosvětlit.

Do místnosti s vyšší vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny a toalety, doporučujeme zvolit tato okna v plastovém provedení. Výhodou je naprostá odolnost vůči vlhkosti a minimální potřeba údržby povrchu. Okna jsou navíc vybavena praktickým spárovým přivětráváním, které zajišťuje výměnu vzduchu v daném prostoru. 

Možnost kombinování v sestavách s okny: Designo R7., Designo R4. RotoTronic

Výhody

Střešní okno Designo R4. RotoTronic

Kyvné střešní okno Designo R4. RotoTronic

Designo R4. RotoTronic představuje střešní okna s elektrickým ovládáním, která uspokojí nároky všech, kteří hledají maximální komfort a pohodlnou manipulaci s oknem. Řídicí jednotka je umístěna přímo ve střešním okně. Funkce je možné řídit přepínačem, nebo dálkovým rádiovým ovladačem. 

Možnost kombinování v sestavách s okny: Designo R4., Designo R7.

Výhody

Možnosti ovládání

Elektrické ovládání

Pro zákazníky, kteří upřednostňují ovládání pomocí vypínače, nabízíme klasickou variantu elektrického ovládání s kabelem. K řízení je používán běžný vypínač, nebo vypínač od společnosti Roto, který je potřeba objednat samostatně.

Elektrické rádiové ovládání

Pro vaše maximální pohodlí nabízíme také variantu střešních oken s elektrickým rádiovým ovládáním. Přijímač je zabudován do ovládání okna. Okno a jeho další příslušenství můžete následně jednoduše ovládat pomocí pětikanálového ručního dálkového ovladače, který je potřeba objednat samostatně.

Příslušenství

Vybavte své okno ještě dalším elektricky ovládaným příslušenstvím. Kabel k připojení již máte připravený a můžete k němu připojit venkovní roletu, dešťový senzor, nebo další vnitřní příslušenství. 

Máte dotaz? Napište nám, rádi vám odpovíme.